Go to Top

חברות וחברי ועידת מפלגת העבודה. שלום רב!

בס"ד

26.9.2016

 

"בכל איש ואישה גנוזים כוחות אדירים ויש רק לדעת להגיע למקורם, לגלותם ולהפעילם" (דוד בן גוריון, איש תנועת העבודה ומייסד מדינת ישראל)

"ביטחון איננו רק הטנק, ביטחון הוא גם החינוך של האדם, הוא הבית שלו, הוא הרחוב והשכונה שלו, הוא החברה שבתוכה צמח" (יצחק רבין)

אמנון זילברמן

המזכ"ל הנכון לעבודה!

חברות וחברי ועידת מפלגת העבודה היקרים,

 

שלום רב!

ראשית אפתח בברכת שנה טובה ומבורכת לכולנו.

ימים לא קלים עוברים על מפלגתנו ועל עמנו, אבל עברנו כבר ימים קשים מאלו ויש תקווה. בכוחות מאוחדים ומשולבים יש ביכולתנו להחזיר את מפלגת העבודה למקום הראוי לה כמפלגה המובילה בישראל.

בתאריך ה-22 לדצמבר, ייערכו הבחירות למזכ"ל המפלגה. מזכ"ל מפלגת העבודה הוא אחד התפקידים החשובים והמאתגרים במערכת המפלגתית. ביכולתו של המזכ"ל, ביחד עם יו"ר המפלגה, להשיב את מפלגת העבודה אל העם, להפוך את המפלגה לתנועה חיה, פעילה ותוססת ולהרחיב את פעילותה לקהלים נוספים בכל קצווי הארץ, בערים, בפריפריה, בקיבוצים ובשכונות.

קצת על עצמי: אני תושב דרום תל אביב, בן 48, אבא לאורי, איש חינוך, בעל תואר ראשון במדעי החברה ואזרחות ותואר שני בניהול חינוך ובוגר החינוך ההתיישבותי בכפר הנוער בן שמן.

באמתחתי ניסיון ניהולי נרחב: הדרכה, ניהול וריכוז פנימיות כפר הנוער בן שמן, ויצ"ו נחלת יהודה בראשון לציון ופנימיית גבעת הוד, ניהול פרויקט שיקום שכונות חברתי ביפו וניהול רובע דרום מזרח תל אביב. מדובר באחריות חברתית על כ- 13 שכונות עם למעלה מ- 50,000 תושבים, בניהול פרויקטים בתקציב של עשרות מיליוני שקלים וזאת במשך יותר מ- 8 השנים האחרונות.

בנוסף, יזמתי ואני מוביל עשרות פרויקטים חברתיים כגון: "מתלבשים על הלמידה" לבני נוער בפנימיות ובמרכזי למידה,  "סיירות ההורים" בדרום תל אביב, פרויקטים להעצמה נשית ולשילובן של נשים ערביות ביפו ובנות ובני העדה האתיופית מדרום תל אביב במעגל העבודה.

 

בכל המקומות הללו נושמים את המצוקה, משוועים לסיוע וסובלים יום יום מחוסר האכפתיות של הממשלה. בזכות הפרויקטים הללו ובכוחות מאוחדים הוכחנו שניתן להצליח, למרות הכל!

האנשים הנדירים במקומות האלו, בעידודם ובתמיכתם של חברי מפלגה רבים, הביאו אותי להחלטה להתמודד ולבקש את אמונכם בי לתפקיד מזכ"ל מפלגת העבודה.

 

אני מאמין שזהו זמנה של מפלגת העבודה, שהערכים החברתיים חקוקים על דגלה, לחזור להגה השלטון. זוהי מפלגה שמאמינה בהסדר מדיני ובשלום, גם כדי למנוע קורבנות מיותרים מקרב בנותינו ובנינו, וגם משום שהוא מביא רווחה לשכבות החלשות ולמעמד הביניים של עמנו, שקורסים תחת הנטל ההולך ומכביד.

כאדם שהקדיש את חייו לקידום החינוך והחברה בישראל, וכמי שצמח בשורות המפלגה ומילא תפקידי שטח מגוונים, ברורים לי היעדים אליהם עלינו לשאוף ברמה הארגונית מפלגתית, וברורות לי הדרכים להשגת יעדים אלו.

ברור לי שתפקיד המזכ״ל דורש מחויבות מוחלטת לתפקיד, ולכן לאחר שאבחר לכהן כמזכ"ל, בכוונתי להתפנות מכל עיסוק אחר ולשמש בתפקיד זה במשרה מלאה כיאה וכנדרש לתפקיד.

אני נכון לעבוד קשה ואני נכון להקדיש את כל כולי למשימה ולחזון. את החודשים הקרובים אקדיש כדי להיפגש עם כל אחת ואחד מכם ואעשה הכל על מנת לשכנע אתכם, במפגשים אישיים ובמפגשים רחבים יותר, שאני הוא האדם הראוי והמתאים לתפקיד וכל זאת מתוך תחושת שליחות אמיתית ורצון לפעול למענכם, למען המפלגה ולמען עתיד טוב יותר לילדינו במדינת ישראל.

דלתי פתוחה בפניכן ובפניכם ואשמח לשיחה וליצירת קשר מכל אחד מכם.

אמנון זילברמן: פלאפון: 0524640249. מייל: amnonzilberman@gmail.com. אתר: www,zilberman.org.il. פייסבוק: —-

עשרת העקרונות שלי:

  1.        מי שחפץ במפלגת העבודה החוזרת אל העם, אל השכונות, אל השטח, אל הערכים – חייב לבחור בי.
  2.        מי שרוצה שמפלגת העבודה תחתור להסדר מדיני ושלום בר קיימא  ותפנה לכל שכבות העם – חייב לבחור בי.
  3.       מי שמאמין שמפלגת עבודה צריכה להיות נאמנה למנהיגיה ולבוחריה ללא קרבות פנימיים מיותרים – חייב לבחור בי.
  4.        מי שיפעל למען מפלגת עבודה צומחת, המחזירה לעצמה את מעמדה ההיסטורי בתולדות המדינה – חייב לבחור בי.
  5.       כל מי שמשתוקק לקהלים השבים לביתם, לצד קהלים חדשים – חייב לבחור בי.
  6.       מי שאוהב לראות פנים חדשות שצמחו מהשטח, לצד ההנהגה הותיקה והמנוסה – חייב לבחור בי.
  7.       מי שבעל חזון ורוצה מפלגה הפתוחה לכל המגזרים, לכל העדות ולכל הדתות חייב לבחור בי.
  8.       מי שדרכו היא עבודת שטח קשה, ללא שום הגבלת שעות, בשילוב כל הכוחות הקיימים חייב לבחור בי.
  9.      אלו שמאמינים שבכוחו של כל אחד להגיע לכל מטרה, בלי שום קשר להיכן גדל חייבים לבחור בי.
  10.      אלו שיודעים שבכוחו של חינוך נכון ושוויוני עם תקציבים מתאימים להביא להישגים מדהימים חייבים לבחור בי.

בבחירות הללו לא מהמרים ובוחרים רק במזכ"ל עם קבלות!

שלכם, אמנון זילברמן,
מזכ"ל
נכון לעבודה!